Rainer Bach Photography

Zaostřeno na město/obec

Pohled na vaši obec či město z jiného úhlu – který možná ani vy neznáte

jinýma očima

Zaostřeno na vaše město, městys, obec, ves či vísku – zachytím je svýma očima. Mé cvičené oko a cit pro detail vykouzlí profesionální a neokoukané fotografie vaše místa.

Již tři roky se se svým fotoaparátem toulám po malebném Litoměřicku a fotím unikátní záběry přírody i architektury. Prostřednictvím mých fotografií můžete vyzdvihnout vizuální atraktivitu vašeho města, obce či vísky a pozdvihnout (nejen) vystupování na sociálních sítích na zcela novou úroveň.

obec/město z jiného úhlu

Vyberu pro vás pět poutavých fotografií vaší obce či města. Každý snímek bude podle vašich přání a potřeb, s cílem vyzdvihnout jedinečnost vašeho místa a okolí.

Základní cena: 4 500,- Kč. Cena zahrnuje 2 hodiny focení a celkem 5 zpracovaných snímků podle vašich potřeb.

Váš fotograf

po celý rok

 • Pravidelně nové a poutavé snímky na sociálních sítích během celého roku. Díky této celoroční službě vám každé tři měsíce ve schránce přistanou sezónní fotografie, na kterých bude vaše město či obec zachyceno v různém světle, situaci, pohledu. Rozkvetlé jaro, letní slavnosti, podzimní hra barev či zimní idyla – vaše místo vždy zazáří v tom nejlepší světle.
 • Základní cena: 12 500,- Kč. Cena zahrnuje celkem 8 hodin fotografování a 12 snímků.
jinýma očima
 • Znalost místního prostředí: Mou doménou je Litoměřicko a v mých fotografiích se odráží dokonalá znalost tohoto regionu.
 • Profi kvalita: Každou jedinou fotografii pořizuji s láskou k detailu a cvičeným okem pro detail, které zvýrazní jedinečnost vašeho místa.
 • Služba bez starostí: Pohodlně se usaďte, zatímco já pro vás budu připravovat kvalitní fotografie pro vaše sociální sítě a webové stránky – a to 12 měsíců v řadě

  Žitenice

  Úštěk

  Mlékojedy

  Třebušín

  Velké Žernoseky