Rainer Bach Photography

Zaostřeno na člověka

Autentické fotografie vyprávějící váš osobní příběh

portréty

Zaostřeno na člověka, neboli člověk v centru pozornosti. Mýma očima a objektivem mého fotoaparátu zachytím váš životní příběh: to, co děláte, to, co milujete, tak, jak vás vidí cvičené oko fotografa.

Obdobně jako u zaostření na město, i zde se soustředím na to, abych zachytil okamžiky, které vypráví příběh, váš příběh. Již tři roky zůstávám neviděn a dělám portréty lidí v nejrůznějších situacích. A nyní máte i vy možnost, nechat váš příběh vyprávět prostřednictvím působivých fotografií.

Důležité životní moment(k)y

Dovolte mi být vaším stínem a fotografovat vás ve vašem přirozeném prostředí, ve chvílích, kdy jste sami sebou – při práci, když se věnujete svému koníčku nebo na vašich oblíbených místech. Každý portrét podtrhne vaši osobnost a autentičnost.

Základní cena: 4 500,- Kč. Cena zahrnuje 2 hodiny focení včetně 5 vyhotovených snímků.

Váš fotograf

po celý rok

  • Zachytím důležité okamžiky vašeho života během jednoho roku, budu vás doprovázet a zachytím vás v různých životních situacích – od pracovních úspěchů, při vašem oblíbeném hobby i při zvláštních osobních okamžicích. Společně zachytíme vzpomínky, které zůstanou po celý život.
  • Základní cena: 12 500,- Kč. Cena zahrnuje celkem 8 hodin fotografování a 12 snímků.
proč si vybrat zaostřeno na člověka?
  • 100% autentické: nepořizuji izolované snímky, ale vyprávím váš příběh skrze autentické momentky.
  • Individuální přístup: každý portrét bude v maximální míře odrážet vaši osobnost a životní situaci.
  • Zvěčněné vzpomínky: Zaostřeno na člověka, to je víc než fotografie. Jsou to portréty vyprávějící váš příběh – jedinečný a nezapomenutelný.
  • Pojďme společně napsat váš osobní příběh. Napište si ještě dnes o další informace a rezervujte si termín fotografování – zaostřeno bude na vás.